27 sierpnia 2015

Koncerty w ramach 23. Dni Częstochowy

W tym roku po raz 23. obchodzimy święto naszego miasta. Zapraszamy na dwa koncerty z udziałem Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Częstochowskiej:

28 sierpnia 2015 roku o godz 19.00 w Sali koncertowej Filharmonii odbędzie się koncert muzyki filmowej z udziałem solistów: Konrad Mastyło - fortepian i Monika Szczot - wokal pod dyrekcją Adama Klocka. Podczas koncertu będzie miało miejsce wręczenie nagrody Miasta Częstochowy w dziedzinie kultury oraz przyznanie tytułu Mecenasa Kultury.

Na drugi koncert, również z filmowym repertuarem, zapraszamy 30 sierpnia (niedziela), godz. 20.00 na plac Biegańskiego. Orkiestrę Symfoniczną Filharmonii Częstochowskiej i solistów poprowadzi Justyna Maj.

W programie obydwu koncertów usłyszymy muzykę z filmów i seriali: Jasminum, Czas Honoru, Dom, Polskie Drogi, Smuga Cienia, Tajemniczy Ogród, Lista Schindlera, Misja, La Califfa, Romeo i Julia, Posłaniec, Most na rzece Kwai, Noce i Dnie, Love Story, Pan Tadeusz, Zemsta

Serdecznie zapraszamy!

Program 23. Dni Częstochowy