« 2018

Repertuar na styczeń 2019

2020 »

dzisiejsza data: 19 marzec 2024 (wtorek)

27 I 2019 niedziela

27 I 2019 niedziela, godzina 19:00, sala koncertowa

Krzysztof Ibisz / Lesław Żurek
Urszula Dębska / Joanna Kupińska
Leszek Stanek
Dominika Gwit
Alan Andersz
Maciej Wilewski / Michał Piróg

Reżyser: Jakub Ehrlich
Scenariusz: Paul Pörtner
Przekład: Elżbieta Woźniak
Scenografia: Zofia Plota
Kostiumy: Agnieszka Sasim

Organizator: AWANGARDA

Najnowsza odsłona spektaklu wpisanego do Księgi Rekordów Guinnessa w gwiazdorskiej obsadzie! Punktem wyjścia jest kultowy i uwielbiany scenariusz pt. "Szalone Nożyczki" - utwór cieszy się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50-ciu lat! Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajęty od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się plejadą barwnych charakterów, dochodzi do skandalu - właścicielka lokalu nie żyje...! Detektywi mają nie lada wyzwanie, by rozwiązać kryminalną zagadkę ...KTO ZABIŁ?! Wszyscy obecni w salonie mieli motyw, acz nikt nie przyznaje się do zbrodni. Policja woła na alarm - wtedy do akcji wkracza UWAGA!... Widz!!! W tym momencie interakcja Publiczności z Aktorami oraz towarzyszący humor sięga zenitu! Jaki będzie finał? Wszystko pozostaje w Państwa rękach. Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Jest magnetyczny, elektryzujący i budzący podziw Publiki całego świata!

źródło: materiały organizatora

Szalone nożyczki Szalone nożyczki Szalone nożyczki Szalone nożyczki Szalone nożyczki