Teatr Piasku Tetiany Galitsyny Mały Książę

kup bilet

Teatr Piasku Tetiany Galitsyny
"Mały Książę"

Organizator: Galitsyna Art Group Sp. z o.o.

Rodzinna wyprawa do świata Małego Księcia na wyciągnięcie ręki!

Zwyciężczyni programu "Mam Talent", Tetiana Galitsyna, wraz z Gwiazdą "Mam Talent" VLODYR-em, najszybszym malarzem na świecie oraz grupą artystów, przygotowywała unikalne widowisko – historię Małego Księcia wg. Antoine de Saint-Exupéry’ego, malowaną na żywo piaskiem, światłem i na wodzie, połączoną z grą aktorów, świateł i cieni oraz techniką szybkiego malowania (Speed Painting).
Dopełnieniem niezapomnianego, ponadgodzinnego show, jest przepiękna oprawa muzyczna, poruszająca najgłębsze emocje i przenosząca nas na magiczną planetę Małego Księcia.
Ta pełna ciepła opowieść nauczy dzieci ponadczasowych wartości i przypomni dorosłym o potędze prawdziwej przyjaźni.

Mały książę” to genialna opowieść dla całej rodziny, która więcej mówi o życiu, niż grube, uczone księgi.

źródło: materiały organizatora