« 2017

Repertuar na grudzień 2018

2019 »

dzisiejsza data: 29 marzec 2024 (piątek)

19 XII 2018 środa

19 XII 2018 środa, godzina 11:00, sala koncertowa

Organizator: Filharmonia Futura

Multimedialny spektakl muzyczny dla dzieci (5 -12 lat) „Alicja w krainie muzycznej magii” to muzyka, magia, intryga, dynamiczna akcja i dobry humor. Akcja spektaklu rozgrywa się na scenie i równolegle na kinowym ekranie. Jest to w połowie film, a w połowie tradycyjna sztuka teatralna. Publiczność poznaje niezwykle barwnych bohaterów. Na ekranie pojawia się m.in.: Skrzypek na dachu (Zbigniew Wodecki) i dobra wróżka Polihymnia (Małgorzata Ostrowska), na scenie Królik Raper, Kapelusznik Jazzman, księżna Atonalia, komputerowy Wirus, pełen złych zamiarów intrygant Tryton oraz tytułowa Alicja. Widowisko przepełnione jest muzyką i humorem. Spektakl ma także walor edukacyjny. Podróżując po Królestwie Muzycznej Magii główna bohaterka poznaje klasyczne i współczesne gatunki muzyczne, a także zapoznaje się z instrumentami i terminologią muzyczną.

Czas trwania - ok. 70 min.
Scenariusz, Muzyka, Reżyseria - Mikołaj Blajda
Produkcja - Sylwia Lorens