« 2018

Magdalena Piotrowska, Artur Barciś, Arkadiusz Brykalski

i muzyka na żywo

Organizator: Agencja CERTUS

KASZANA to muzyczny spektakl Piotra Bukartyka i Jerzego Satanowskiego. Tworzą go teksty i piosenki charakterystyczne dla obu twórców.

KASZANA to mieszanka kabaretu oraz piosenki poetyckiej i żartobliwo – ironicznej.

KASZANA to szóstka znakomitych aktorów i wokalistów oraz pięcioosobowy zespół muzyczny. Sprawiają oni, że spektakl staje się arcydziełem a wykonywane utwory nabierają nowego wymiaru.

KASZANA to satyryczno-kabaretowa opowieść o współczesnej Polsce, rewelacyjne piosenki i dowcipne teksty, niepozbawione akcentów uniwersalnych. Spektakl wygrał w 2015 r. Ogólnopolski Festiwal Teatrów Prywatnych w Siedlcach!

Zapowiedź video: https://www.youtube.com/watch?v=9IVIHZfQGY4

źródło: materiały organizatora

Kaszana zdalnie sterowana Kaszana zdalnie sterowana Kaszana zdalnie sterowana Kaszana zdalnie sterowana