« 2014

Repertuar na grudzień 2015

2016 »

dzisiejsza data: 20 kwiecień 2024 (sobota)

14 XII 2015 poniedziałek

14 XII 2015 poniedziałek, godzina 17:00,

Rezerwacja sali

X Gala Wolontariatu

Organizator: Centrum Wolontariatu działające przy Stowarzyszeniu Wzajemnej Pomocy „Agape” w Częstochowie

Gala ma na celu złożyć wyrazy wdzięczności i uznania dla wszystkich wolontariuszy za ich poświęcenie, pasję i pracę jaką wykonują przez cały rok na rzecz osób, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej oraz zaangażowanych w obszarze kultury, ochrony zwierząt, ekologii i wielu innych obszarów pożytku publicznego.

Podczas Gali zostaną ogłoszone wyniki X Edycji Konkursu Barwy Częstochowskiego Wolontariatu w ramach którego zostaną wyłonieni laureaci w ramach 4 kategorii: wolontariat młodzieżowy, senioralny, grupowy i koordynator wolontariatu. Do dnia 31 października do Centrum Wolontariatu wpłynęło 25 nominacji indywidualnych oraz 6 grupowych, które oceni powołana Kapituła Konkursu.

Dla przybyłych na Galę wolontariuszy i zaproszonych gości zaśpiewa Mieczysław Szcześniak.

Źródło: materiały organizatora