Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana

Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana

en spacer 360
Urszula akustycznie - KONCERT ODWOŁANY

Urszula akustycznie - KONCERT ODWOŁANY

Organizator koncertu URSZULA AKUSTYCZNIE 26 marca 2017 Agencja Vega Management poinformowała, że koncert zostaje odwołany z przyczyn niezależnych od Organizatora.


Kasa Filharmonii przyjmuje zwroty biletów tylko i wyłącznie zakupionych w Kasie Filharmonii. W sprawie zwrotu biletów zakupionych w innych miejscach (np portalach sprzedaży biletów on-line) należy kontaktować się bezpośrednio z miejscem zakupu biletów

Sala koncertowaUrszula akustycznieOrganizator: Agencja Vega Management


Koncert Urszula Akustycznie Największe Przeboje z gościnnym udziałem kwartetu smyczkowego Aukso to niesamowita dawka potężnej energii wytworzona przez muzyczne osobowości. Podczas koncertu odbiorca usłyszy największe Przeboje Urszuli takie jak: „Dmuchawce, latawce, wiatr”, "Malinowy król” „Na sen”, „Rysa na szkle”, „Konik na biegunach”, “Baw mnie“, “Dziś już wiem“ w znakomitych aranżacjach Piotra Steczki. Klimat stworzony przez Artystkę i pasja muzyków towarzyszących Urszuli, gra świateł i dźwięków przeniosą Państwa w świat wielkich emocji, niekończącej się zabawy i muzyki.

Jesienią 2016 r odbyła się wyjątkowa trasa koncertowa Urszuli z zespołem i gościnnym udziałem kwartetu smyczkowego Aukso, z nowym projektem “Urszula Akustycznie Największe Przeboje“. Bilety sprzedawały się do ostatnich miejsc , a owacje na stojąco i fantastyczna publika powodowały iż koncerty trwały ponad dwie godziny. W lutym 2017r. odbędzie się premiera płyty i CD live, z tej właśnie trasy.

Po sukcesie koncertów jesiennych Urszula nie zamierza odpoczywać . Najnowsza, wiosenna trasa Artystki to kontynuacja podróżowania po salach koncertowych i Filharmoniach w Polsce w ramach trasy “Urszula Akustycznie - Największe Przeboje” z kwartetem smyczkowym.

źródło: materiały organizatora