« 2016

Repertuar na wrzesień 2017

2018 »

dzisiejsza data: 28 marzec 2024 (czwartek)

17 IX 2017 niedziela

Zdobyć, utrzymać, porzucić 2

17 IX 2017 niedziela, godzina 16:00, sala koncertowa

Zdobyć, utrzymać, porzucić 2

Krzysztof Jaślar
Zdobyć, utrzymać, porzucić 2. Rozstania i powroty

Spektakl komediowo-muzyczny

Katarzyna Zielińska / Monika Dryl
Katarzyna Żak
Olga Bończyk
Władysław Grzywna

Organizator: Agencja NOVAKKA

„Miłość jest jak szyba… Stłuczonej nie skleisz, ale zawsze możesz wstawić nową!”

”Rozstania i powroty” to kontynuacja przedstawienia ”Zdobyć, utrzymać, porzucić.” Takie nasze damsko-męskie „SZCZĘKI II”. Też będzie o NIEJ i o NIM. Z tą jednak różnicą, że w pierwszej części spektaklu ”Zdobyć, utrzymać, porzucić” nasz On był w domyśle lub przemawiał nagranym głosem Artura Andrusa, natomiast w najnowszym, wystąpi prawdziwy mężczyzna!
Jeżeli ktoś z Państwa nie widział jeszcze części pierwszej lub widział i jest ciekaw, co będzie dalej, to na zachętę parę słów o spektaklu. „Zdobyć, utrzymać, porzucić” to przede wszystkim muzyczno – kabaretowa opowieść o relacjach damsko – męskich. Część druga to temat niby poważny: „Rozstania i powroty”, ale proszę się nie niepokoić. Nie stawiamy żadnych trudnych pytań. Co najwyżej dajemy odpowiedzi, które mogą dotyczyć każdego udanego a zwłaszcza nieudanego związku. Tu ważna uwaga – żeby wrócić najpierw trzeba się rozstać. To działa niestety tylko w takiej kolejności i nie ma co protestować.
I jeszcze jedno… Będzie o punktach zapalnych takich jak… jednak dalej tematu nie rozwijamy, żeby nie zniechęcać. Jeśli nawet sprawa „roztrząsana” w przedstawieniu będzie bulwersująca, to proszę się nie martwić, przedstawimy ją jak piosenkę: lekko, łatwo, przyjemnie.

I na koniec… nie pozostaje nic więcej, jak zaprosić Was serdecznie i życzyć udanego wieczoru! Wpadajcie. Jak nie dziś, to choćby w następnym tygodniu lub miesiącu.

"Zdobyć, utrzymać, porzucić 2. Rozstania i powroty" otrzymała tytuł najlepszego spektaklu podczas V Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów "Sztuka plus Komercja"!

źródło: materiały organizatora

Zdobyć, utrzymać, porzucić 2 Zdobyć, utrzymać, porzucić 2 Zdobyć, utrzymać, porzucić 2 Zdobyć, utrzymać, porzucić 2 Zdobyć, utrzymać, porzucić 2