Klimakterium 1

Weekend z Klimakterium

KLIMAKTERIUM 1

Organizator: Agencja Artystyczna CERTUS

W sztuce w zabawny sposób mówi się i śpiewa między innymi o uderzeniach gorąca, co dla wielu kobiet jest czymś wstydliwym. Tutaj słyszymy melodię piosenki "Kuba wyspa jak wulkan gorąca" i bohaterki śpiewające: "Czuję znów uderzenie gorąca O-la! E-ja! Jakbym czołem dotknęła do słońca żar tropików rozpala mnie." Dążenie do doskonałości okupione nieraz olbrzymim poświeceniem bohaterki opisują w piosence: "Nie mogę tchu złapać już... A sukces jest już tuż tuż... Obiecał mi mój trener, czyli Staś, że dziesięć gram spadnie... aż". Te kobiety mają świadomość upływającego czasu, który ich nie oszczędza, ale nie zamierzają się załamywać, wolą to zaakceptować jako coś co wpisane jest w życie każdej kobiety, która przekracza przełomową liczbę 50 lat. Wspaniała komedia - jedna z najczęściej wystawianych w ostatnich latach na deskach teatrów w całej Polsce!

źródło: materiały organizatora