02 października 2017

Dyrektor Ireneusz Kozera ponownie odznaczony

Miło nam poinformować, że dyrektor Ireneusz Kozera otrzymał kolejne odznaczenie. Na wniosek Regionalnego Ośrodka Kultury w Częstochowie dyrektor otrzymał Złotą Honorową Odznakę za zasługi dla Województwa Śląskiego. Wręczenia odznaki, podczas koncertu inaugurującego 73. Sezon Artystyczny 29 września 2017, dokonali: Przewodniczący Sejmiku Województwa Śląskiego Stanisław Gmitruk oraz dyrektor Regionalnego Ośrodka Kultury w Częstochowie Małgorzata Majer.

Dyrektorowi składamy serdeczne gratulacje!

Dyrektor Ireneusz Kozera ponownie odznaczony Dyrektor Ireneusz Kozera ponownie odznaczony Dyrektor Ireneusz Kozera ponownie odznaczony