05 września 2018

Edukacyjna oferta Filharmonii Częstochowskiej

W nowym sezonie artystycznym zapraszamy na kolejne edycje cyklów edukacyjnych organizowanych przez Filharmonię Częstochowską. Cieszące się niezmiennie dużym powodzeniem audycje i koncerty to niepowtarzalna propozycja spotkań z muzyką w jej różnych odsłonach ale zawsze na najwyższym poziomie. Prowadzący koncerty wprowadzają młodą publiczność w świat dźwięków, ale też w przystępny sposób  przekazują wiadomości teoretyczne. Dla wielu młodych melomanów są to często pierwsze i niezapomniane wizyty w salach koncertowych Filharmonii oraz spotkania z różnymi wykonawcami - m. in. Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Częstochowskiej - oraz muzykami solistami.

Serdecznie zapraszamy do współpracy przedszkola, szkoły, domy kultury i biblioteki z Częstochowy i okolic.

AUDYCJE MUZYCZNE
FILHARMONIA DZIECIOM

FEEL HARMONY - POCZUJ KLIMAT!

AUDYCJE WYJAZDOWE