Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana

Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana

en spacer 360
9 stycznia 2019

Informacja dotycząca newslettera Filharmonii

W związku z wejściem w życie zapisów Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych konieczne stało się wprowadzenie zmian w funkcjonowaniu usługi wysyłania bieżących informacji o działalności naszej Filharmonii, znanej jako newsletter.

Usługa w swej dotychczasowej formie nie mogła pozostać aktywna, co skutkuje zaprzestaniem wysyłania newsletterów do zapisanych subskrybentów. Zapewnienie bezpieczeństwa Państwa danych osobowych jest sprawą priorytetową, dlatego Filharmonia podjęła działania by usługa newslettera została przygotowana na nowo, zgodnie ze wszystkimi najnowszymi wymaganiami w tym zakresie.

Ponieważ działania te wymagają zmian programistycznych obejmujących cały serwis www Filharmonii, stąd w najbliższych miesiącach funkcja newslettera pozostanie nieaktywna. Informacje o ponownym jej uruchomieniu na nowych zasadach pojawią się na stronie Filharmonii.

Do tego czasu zapraszamy do korzystania z obecnej strony www, gdzie w kalendarium znajdziecie Państwo informacje o wszystkich bieżących i planowanych wydarzeniach, a także możliwość rezerwacji i zakupu biletów on-line na wybrane koncerty.