Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana

Filharmonia Częstochowska im. Bronisława Hubermana

en spacer 360
Śpiewy i tradycje Bożonarodzeniowe

Śpiewy i tradycje Bożonarodzeniowe

Sala koncertowaŚpiewy i tradycje Bożonarodzeniowe
Czwartkowe Wieczory z Chórem Filharmonii Częstochowskiej Collegium CantorumSoliści i Chór Filharmonii Częstochowskiej Collegium Cantorum
Janusz Siadlak - dyrygent, prowadzenie koncertuŚpiewy i Tradycje Bożonarodzeniowe z całego świata w pierwszym w tym sezonie Czwartkowym Wieczorze z Chórem Filharmonii Częstochowskiej Collegium Cantorum.
W każdym zakątku świata Święta to wyjątkowy, rodzinny czas przepełniony miłością i magią. Wszędzie jednak obchodzone są nieco inaczej, z własnymi wyjątkowymi tradycjami i niezwykłymi kolędami i pieśniami. Chór Filharmonii Częstochowskiej Collegium Cantorum przybliży swojej publiczności wyjątkowe utwory ludowe, pieśni i piosenki świąteczne, które zaskarbiły sobie miejsce w sercach ludzi na całym świecie. Będzie klasycznie, jazzowo, rozrywkowo, kolędowo, ale przede wszystkim bardzo, bardzo świątecznie!

Ze względu na duże zainteresowanie koncertem "Śpiewy i Tradycje Bożonarodzeniowe" odbędzie się on w sali koncertowej Filharmonii Częstochowskiej, a to znaczy, że bilety są ponownie dostępne w sprzedaży on-line i w Kasie Filharmonii Częstochowskiej!